Nezařazené

Velká srpnová výzva, jak rozhýbat Česko a Slovensko

30.7.2017

Delší dobu jsem přemýšlel nad smyslem Instagramu. Já osobně mám Instagram fakt rád. I když i on má svoje slabé stránky. Jednou z nich je například to, že ne vždy ukazuje realitu. Instagram je sociální síť, která nám ukazuje to hezké a pouze to, co chceme, aby ostatní mohli vidět. Tak jsme si Instagram utvořili. V práci se sociálními sítěmi zabýváme. Vlastně pracuji jenom s nimi. Kolega mě upozornil na video, které vysvětluje fungování Instagramu a Facebooku a ukazuje rozdíly mezi nimi. Jaký content je na jednotlivých sítích populární, které fotky fungují a které nikoliv. Instagram slouží zejména k inspiraci. Hledáme a zaujmou nás hezké fotky, jídlo, cestovatelské tipy, sport. Já na Instagramu inspiraci hledám, vlastně je to můj první zdroj inspirace a motivace. Proto jsem se rozhodl, že motivovat a inspirovat lidi bych chtěl i já a vy společně se mnou. Tak jsem na Instagramu vytvořil výzvu pod názvem „ROZHYBEJCESKO“, která poběží od 1. srpna 2017.

Co je cílem výzvy? 

Cílem výzvy je inspirovat a motivovat co nejvíce lidí ke zdravému životnímu stylu. Chci zvednout lidi z postelí a inspirovat je ke sportování a cvičení, k pohybu. Čím víc lidí se do výzvy zapojí, tím víc se to dostane mezi lidi a tím líp. Můžeme tak lidi ke sportu inspirovat společně.

Jak se výzvy zúčastnit?

Jednoduše se běžte ven proběhnout, jděte cvičit do posilovny, běžte na nějakou skupinovou lekci. Běžte na túru do hor, jeďte se projet na kole nebo kolečkových bruslích. Běžte hrát s kamarády beach, tenis nebo fotbal. Jděte si zaplavat do bazénu. Dělejte jakýkoliv sport. Cílem výzvy není uběhnout xy kilometrů, nebo se každý den trápit v posilovně, když vás to nebaví. Cílem výzvy je jít sportovat a je jen na vás, jaký sport si vyberete. Sporty můžete střídat.

Při sportu vyfoťte fotku. Nezáleží jestli to bude fotka vás nebo kamarádů se kterými sportujete nebo fotka přírody okolo vás nebo třeba posilovny. Fotku můžete nahrát na svůj Instagram nebo třeba jen do Instastories. Je důležité mě na fotce označit @ttomrunner, abych viděl, jak se výzva šíří a mohl sdílet vaše fotky na mém profilu ve stories. K příspěvku nebo do stories ještě prosím přidejte hashtag #rozhybejcesko. Pod tímto hashtagem budeme moc všichni sledovat ostatní a motivovat se navzájem ke zdravému životnímu stylu.

Na Instagramu jsem ve stories už o výzvě mluvil a ozvalo se vás opravdu hodně, kteří se do výzvy chcete zapojit. Z toho mám vážně radost. Dokonce mi napsala jedna slečna ze Slovenska, jestli bych výzvu nemohl udělat i pro Slováky. Super nápad. Jsme vlastně v podstatě jedna země, rozumíme si, takže do výzvy se samozřejmě může zapojit kdokoliv a pro Slováky bude #rozhybslovensko a poprosil bych i vás abyste mě označili @ttomrunner v příspěvku nebo ve stories.

Co díky výzvě dostanete?

Já výzvu nespouštím jako soutěž, ale jako snahu motivovat a inspirovat lidi k pohybu. Takže na konci výzvy nebudu vybírat jednoho výherce, který dostane balíček plný superpotravin a podobně. Vítěz je pro mě každý, kdo se do výzvy zapojí. Takže cílem je mít dobrý pocit ze sebe, inspirovat ostatní, motivovat další lidi, aby ze sebou něco udělali. A hlavně chtěl bych, aby výzva pokračovala i dál, aby to srpnem neskončilo, ale naopak začalo.

Co mám v plánu?

Cvičit a sportovat co nejčastěji. Inspirovat vás k pohybu. Ukazovat vám jak cvičím já. Třeba vám i párkrát ukázat některé cviky, tréninky. Tady na blogu bych chtěl postovat jednotlivé tréninky. Zdravý životní styl není jen o pohybu, ale také o zdravém jídle. Budu vám ukazovat jídla, která jím, recepty. Aby výzva nebyla jen na sociálních sítích, tak bych chtěl uspořádat společný trénink, nebo výběh. Jedna možnost je jít sportovat po vlastní ose. Šli bychom třeba společně běhat podél Vltavy, cestou se zastavili v nějakém parku a dali si jednoduchý kruháč. Druhá možnost je jít sporotovat s Reebokem do Experience Store, který je do začátku září v Mánesu. Podrobný info vám dám předem vědět a vy byste mi naopak mohli dát vědět, jaká možnost by se vám líbila více.

Doufám, že se vás do výzvy zapojí co nejvíce. Zapojte svoje kamarády, rodinu, sdílejte příspěvky na sociálních sítích ať společně přimějeme sportovat co nejvíce lidí. Rozhýbejme Česko a Slovensko.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *